Zpráva

Proběhl 6. ročník JUVENTUS CUP

8. června 2017

V úterý 30.05.2017 a ve středu 31.05.2017 uspořádala TJ OSTRAVA krajský přebor středních škol Moravskoslezského kraje v beachvolejbalu, který byl zároveň kvalifikací do celostátního finále, který pořádá Malostranská základní škola, Josefská 7, Praha 1, 110 00 a KR AŠSK ČR Praha v pátek 16. června 2017 v areálu Beachclub Strahov.

Moravskoslezský kraj budou reprezentovat v kategorii chlapců vítězné Mendelovo Gymnázium (Kittel-Henzl) z Opavy a v kategorii dívek Gymnázium Český Těšín (Revajová-Sobotíková), a poražení finalisté, kteří mají právo zúčastnit se celostátního finále.

Vítězové uhráli rekordy, které bude těžko překonávat, Lukáš Kittel, Mendelovo Gymnázium Opava třikrát za sebou vyhrál, pokaždé s jiným parťákem ve dvojici a Magda Revajová - Adéla Sobotíková z Gymázia Český Těšín, byly třikrát za sebou ve finále, dvakrát vyhrály a v roce 2015 skončily třetí na celostátním finále.

Gratulujeme a držíme palce v dalším klání a reprezentaci našich škol a kraje.  

Poděkování patří všem za skvělé výkony v tropickém počasí, doprovodu studentům a skvělým rozhodčím za pomoc v hladkém průběhu turnaje.

 

frame-scrollup