Informace ke koronaviru
A A A
Menu

Seznam škol, kterým se nařizuje zabezpečení péče o děti a mládež z důvodu naléhavého obecného zájmu

V návaznosti na vládní usnesení ze dne 23. prosince 2020 ve znění usnesení ze dne 7. ledna 2021 určil hejtman kraje Ivo Vondrák čtyři desítky škol a školských zařízení v regionu, kam budou chodit děti vybraných profesí. Péče bude do dne 22. ledna 2021 poskytována dětem, k nimž nemohou za krizové situace vykonávat péči rodiče nebo jiný zákonný zástupce, a to v rozsahu 5 pracovních dní (od pondělí do pátku) od 06:00 hod. do 18:00 hod. Péče bude vykonávána ve skupinách po nejvýše 30 dětech

Seznam určených škol v Moravskoslezském kraji

  1. Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace, Komenského 701/3, 743 01 Bílovec, IČO 00848298
  2. Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace, Ostravská 658/28, 743 01 Bílovec, IČO 00848301
  3. Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. Armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace, Čs. armády 1026, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín, IČO 61988731
  4. Základní škola Bruntál, Cihelní 6, Cihelní 1620/6, 792 01 Bruntál, IČO 66145309
  5. Základní škola a mateřská škola Český Těšín Hrabina, příspěvková organizace, Ostravská 1710, 737 01 Český Těšín, IČO 72545933
  6. Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín, Tyršova 913, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, IČO 47657651
  7. Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408, okres Nový Jičín, Záhuní 408, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, IČO 60336251
  8. Mateřská škola Pohádka, Frýdek-Místek, Třanovského 404, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek, IČO 60046066
  9. Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, El. Krásnohorské 2254, El. Krásnohorské 2254, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek, IČO 68157797
  10. Mateřská škola Frýdek-Místek, Anenská 656, příspěvková organizace, Anenská 656, 738 01 Frýdek-Místek, IČO 75029774
  11. Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, náměstí T. G. Masaryka 1260, příspěvková organizace, Nám. T. G. Masaryka 1260, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, IČO 73184535
  12. Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420, příspěvková organizace, Komenského 420, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, IČO 73184519
  13. Mateřská škola Frýdlant nad Ostravicí ul. Janáčkova 1444, příspěvková organizace, Janáčkova 1444, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, IČO 73184527
  14. Základní škola Havířov-Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, příspěvková organizace, Marušky Kudeříkové 1143/14, Město, 736 01 Havířov, IČO 62331248
  15. Mateřská škola Havířov-Šumbark Mládí 23/1147, Mládí 23/1147, Havířov-Šumbark, 736 01 Havířov-Šumbark IČO 61988596
  16. Mateřská škola Havířov-Město Horymírova 7/1194, Horymírova 1194/7, Město, 736 01 Havířov, IČO 61988634
  17. Základní škola Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace, Lesní 190, 739 91 Jablunkov, IČO 68334265
  18. Mateřská škola Jablunkov, Školní 800, příspěvková organizace, Školní 800, 739 91 Jablunkov, IČO 70640041
  19. Základní škola a Mateřská škola U Lesa, Karviná, příspěvková organizace, U Lesa 713/19, Ráj, 734 01 Karviná, IČO 48004529
  20. Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace, Cihelní 1666/30, Nové Město, 735 06 Karviná, IČO 48004537
  21. Základní škola a Mateřská škola Mendelova, Karviná, příspěvková organizace, Einsteinova 2871/8, Hranice, 733 01 Karviná, IČO 62331388
  22. Základní škola a Mateřská škola Kopřivnice, 17. listopadu 1225 okres Nový Jičín, příspěvková organizace, 17. listopadu 1225/20, 742 21 Kopřivnice, IČO 47998121
  23. Základní škola Kravaře Kouty, příspěvková organizace, Bolatická 97/9, Kouty, 747 21 Kravaře, IČO 70940070
  24. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace, Janáčkovo náměstí 1970/17, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov, IČO 00852546
  25. Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace, Žižkova 572/3, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov, IČO 00852562
  26. Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, příspěvková organizace, Tyršova 144/1, 741 01 Nový Jičín, IČO 62330136
  27. Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace, Komenského 609/6, 742 35 Odry, IČO 00848191
  28. Mateřská škola Opava, Edvarda Beneše-příspěvková organizace, Edvarda Beneše 989/6, Kateřinky, 747 05 Opava, IČO 71000101
  29. Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace, Edvarda Beneše 961/2, Kateřinky, 747 05 Opava, IČO 70999279
  30. Základní škola Orlová-Lutyně Mládí 726 okres Karviná, příspěvková organizace, Mládí 726, Lutyně, 735 14 Orlová, IČO 75026643
  31. Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald Školní 246, příspěvková organizace, Školní 246, 735 41 Petřvald, IČO 73184985
  32. Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace, Ostrčilova 2557/10, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČO 61989037
  33. Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace, Březinova 1383/52, Zábřeh, 700 30 Ostrava, IČO 70978336
  34. Základní škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, příspěvková organizace, Ukrajinská 1533/13, Poruba, 708 00 Ostrava, IČO 64627896
  35. Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1530-1531, příspěvková organizace, Ukrajinská 1530/4, Poruba, 708 00 Ostrava, IČO 70984662
  36. Mateřská škola Rýmařov, Jelínkova 3, příspěvková organizace, Jelínkova 741/3, 795 01 Rýmařov, IČO 62352733
  37. Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál, Jelínkova 488/1, 795 01 Rýmařov, IČO 00852635
  38. Základní škola Petra Bezruče a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace, Bezručova 418, Staré Město, 739 61 Třinec, IČO 00847097
  39. Základní škola a Gymnázium Vítkov, Komenského 754, 749 01 Vítkov, IČO 69987181
  40. Základní škola Budišov nad Budišovkou, okres Opava, příspěvková organizace, Halaškovo náměstí 178, 747 87 Budišov nad Budišovkou, IČO 71002529
  41. Středisko volného času Vítkov, příspěvková organizace, Bezručova 585, 749 01 Vítkov, IČO 73214892

Úřední hodiny pro veřejnost:

Úřední hodiny jsou od 28. prosince 2020 omezeny:
Po: 8:00‑13:00 hod.
St: 12:00‑17:00 hod.