Zpráva

Hlasujte a vyberte nejlepší inovační firmu Moravskoslezského kraje!

Celkem 17 firem s 18 projekty se přihlásilo do 4. ročníku soutěže Inovační firma Moravskoslezského kraje, kterou v dubnu letošního roku vyhlásil Moravskoslezský kraj prostřednictvím Agentury pro regionální rozvoj.

Soutěž je zacílená na malé střední a velké firmy, které mohly přihlásit svůj inovovaný výrobek, technologii nebo službu, jenž byl vposledních 3 letech uvedeny na trh.

Zapojit se do soutěže může i veřejnost, a to formou veřejného hlasování, které probíhá do 30. 9. Veřejnost si vtomto hlasování může zvolit projekt, který je pro ně nejlepší, „nejinovativnější“. Vítězná firma pak získá ocenění Cena veřejnosti soutěže Inovační firma Moravskoslezského kraje 2016. Hlasovat je možno prostřednictvím on-line formuláře.

Mezi 13 přihláškami vkategorii malý a střední podnik je např. cukrárenská rodinná firma Ollies nebo dynamicky se rozvíjející společnost FLTC Europe a.s. zabývající se malosériovou výrobou osvětlení pro auta světových značek. Do kategorie velkých firem se přihlásilo 5 firem, mezi nimiž je např. společnost Mondelez International nebo firma Lanex, jejíž majitel pan Rudolf Gregořice významné ocenění EY Podnikatel roku 2015.

Přehled všech přihlášených firem a hlasovací formulář naleznete na webových stránkách.

frame-scrollup