Zpráva

Ocenění pedagogických pracovníků škol a školských zařízení u příležitosti Dne učitelů v roce 2018

Rada kraje svým usnesením č. 31/2734 ze dne 6. 2. 2018 schválila 21 pedagogických pracovníků, kterým bude 28. 3. 2018 v sále Janáčkovy konzervatoře v Ostravě u příležitosti Dne učitelů slavnostně předáno ocenění:

I. kategorie – Výrazná pedagogická osobnost roku

  • Mgr. Martina Baseggio, Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
  • Mgr. Miroslav Bučánek, Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
  • Mgr. Magda Luzarová, Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  • Mgr. Michal Nešporek, Masarykova základní škola a mateřská škola Český Těšín
  • Mgr. Radomíra Štefková, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace
  • Bc. Lucie Zálešáková, Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace
  • Ing. Čestmír Závodný, Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

II. kategorie – Ocenění za dlouhodobou tvůrčí pedagogickou činnost

  • RNDr. Zdeněk Binar, Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
  • Mgr. Alexandra Hoňková, Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace
  • PaedDr. Jarmila Horová, Základní škola T. G. Masaryka Bohumín-Pudlov Trnková 280 okres Karviná, příspěvková organizace
  • Mgr. Hana Hůlová, Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, příspěvková organizace
  • Mgr. Radomíra Jasenková, Mateřská škola Doubrava, okres Karviná, příspěvková organizace
  • Danuše Kluková, Základní umělecká škola Bohuslava Martinů, Havířov - Město, Na Schodech 1, příspěvková organizace
  • Mgr. Soňa Koběrská, Základní škola a Mateřská škola Otice - příspěvková organizace
  • Mgr. Alena Kulíšková, Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace
  • Mgr. Karel Přikryl, Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace
  • Ing. Vladimíra Rybářová, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace
  • Mgr. Jana Satinská, Základní škola Čeladná, příspěvková organizace
  • Mgr. Jarmila Smolková, Základní škola při zdravotnickém zařízení a Mateřská škola při zdravotnickém zařízení, Opava, Olomoucká 88, příspěvková organizace
  • Mgr. Ivana Staňková, Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, Tyršova 2, okres Opava, příspěvková organizace
  • Mgr. Pavel Stopa, Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace

21. února 2018
frame-scrollup