Zpráva

Ocenění pedagogických pracovníků škol a školských zařízení u příležitosti Dne učitelů v roce 2020

Rada kraje svým usnesením č. 80/7233 ze dne 10. února 2020 schválila 20 pedagogických pracovníků, kterým bude u příležitosti Dne učitelů slavnostně předáno ocenění. Slavnostní předání se uskuteční v termínu dle vývoje současné situace.

I. kategorie – Výrazná pedagogická osobnost roku

  • PaedDr. Ivana Freitagová, Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
  • Mgr. Jana Grzychová, Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice, příspěvková organizace
  • Ing. Jan Meca, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace
  • Mgr. Martin Ruský, Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
  • RNDr. Michal Vavroš, Ph.D., Wichterlovo gymnázium, Ostrava‑Poruba, příspěvková organizace

II. kategorie – Ocenění za dlouhodobou tvůrčí pedagogickou činnost

  • Mgr. Jaromír Dümler, Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace
  • Mgr. Hana Dušková, Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace
  • Ing. Lenka Fojtíková, Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace
  • Jindra Hiklová, Mateřská škola Frýdlant nad Ostravicí ul. Janáčkova 1444, příspěvková organizace
  • Mgr. Soňa Javůrková, Janáčkova konzervatoř v Ostravě, příspěvková organizace
  • Mgr. Blanka Kozáková, Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
  • Ivo Malíř, Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
  • Mgr. Petra Neuwirthová, Střední škola, Havířov‑Prostřední Suchá, příspěvková organizace
  • Mgr. Lenka Rychlá, Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace
  • PaedDr. Dana Schönová, Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace
  • Ing. Radmila Sosnová, AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.
  • Mgr. Libor Suchoň, Základní škola pro sluchově postižené a Mateřská škola pro sluchově postižené, Ostrava‑Poruba, příspěvková organizace
  • PhDr. Petr Šimek, Gymnázium, Havířov‑Město, Komenského 2, příspěvková organizace
  • Mgr. Miluše Špoková, Mateřská škola Vítkov, Husova 629, okres Opava, příspěvková organizace
  • PhDr. Vladimír Vondráček, Ph.D., Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace

Fotogalerie oceněných učitelů na krajském facebooku.


20. února 2020
frame-scrollup