Zpráva

Studenti sportovního gymnázia úspěšně reprezentovali Moravskoslezský kraj

26. únor 2018

Studenti ostravského sportovního gymnázia úspěšně reprezentovali kraj na  Mistrovství středních škol v lyžování a snowboardingu ve slovenském zimním středisku Vrátná.

Skupinka 6 studentů a studentek Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových se zúčastnila na Slovensku Mistrovství středních škol v lyžování a snowboardingu, které se konalo pod záštitou žilinského kraje v lyžařském středisku Vrátná. Samotnou akci, která probíhala už posedmé, zahájila předsedkyně Žilinské župy paní Erika Jurinová.

V šesti kategoriích startovalo celkem 170 sportovců a naši žáci se v této konkurenci neztratili. V kategorii mladších dorostenek obsadila Tereza Balabánová (2.B) 3. místo, v kategorii starších dorostenek pak Petra Kozelská (8.O) 2. místo a Eliška Kořistková (3.B) 1. místo. Zlatou medaili také získal Antonín Adámek (5.O) v kategorii mladších dorostenců, 12. místo obsadil Daniel Cap (2.B) ve starších dorostencích. V kategorii snowboarding chlapci se 4. místem při své závodní premiéře blýskl Daniel Pastor (4.B).

frame-scrollup