Zpráva

Velký úspěch na soutěži Profi Go

Stejně jako v minulých letech se vybraní žáci Střední školy hotelnictví a služeb a Vyšší odborné školy Opava, příspěvkové organizace oboru Cestovní ruch zúčastnili celostátní soutěže mladých průvodců a budoucích odborníků v cestovním ruchu Profi Go 2018 v Brně. Soutěž je koncipována jako doprovodný program největšího veletrhu cestovního ruchu u nás pod názvem Go a Regiontour, během něhož dojde v měsíci lednu i ke slavnostnímu vyhlášení soutěže.

Žáci si nejprve ověřili své všeobecné znalosti a poté přehled mezi českými a světovými památkami a destinacemi. Z této části postoupila přibližně polovina ze 47 zúčastněných soutěžících do závěrečného jazykového kola. Z této školy se to povedlo všem přítomným! V rozhodující části prokázali žáci nejen své jazykové dovednosti, ale i individuální invenci se kterou přistoupili k tématu v podobě představení jimi vybrané a oblíbené destinace cestovního ruchu.

Všichni žáci předvedli výborný výkon, korunovaný druhým místem Moniky Schneiderové ze třídy 3. A. Střední škole hotelnictví a služeb a Vyšší odborné škole Opava gratulujeme.


4. prosince 2017
frame-scrollup