Zpráva

Umístění škol z Moravskoslezského kraje v ústředních kolech ostatních soutěží ve školním roce 2007/2008

Soutěž dětí a mládeže v programování

Termín: 20. - 22. 6. 2008
Místo: Jánské Lázně

Kategorie ZŠ
6. - 7. Základní škola, Opava, Otická 18

Kategorie SŠ
12. Gymnázium, Třinec
16. Wichterlovo Gymnázium, Ostrava - Poruba

Mezinárodní soutěž v programování Baltík 2008

Termín: 16. - 18. 5. 2008
Místo: České Budějovice

Kategorie A
15. Základní škola, Kopřivnice, Alšova 1123

Kategorie B
5., 6. a 9. Základní škola, Kopřivnice, Alšova 1123

Kategorie C
4. Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec

Autodesk Academia Design 2008 - soutěž středních škol v digitálních technologiích

Termín: 13. - 14. 3. 2008
Místo: Kopřivnice

Kategorie 2D kreslení
2. VOŠ, SOŠ a SOU, Kopřivnice

Kategorie 3D modelování
1. Střední průmyslová škola, Frýdek-Místek

Putovní pohár - Střední průmyslová škola, Frýdek-Místek

Soutěž dětí a mládeže v radioelektronice

Termín: 16. - 18. 5. 2008
Místo: Horní Jelení

Družstva
1. - 2. Moravskoslezský kraj

Mistrovství ČR v grafických předmětech

Termín: 23. - 24. 4. 2008
Místo: VOŠ a SOŠ Nový Bydžov

Zachycení mluveného slova
2. Obchodní akademie a Střední zemědělská škola, Bruntál
4. Obchodní akademie a Střední zemědělská škola, Bruntál

Psaní na klávesnici
6. Obchodní akademie a Střední zemědělská škola, Bruntál
10. Gymnázium a SOŠ, Orlová - Lutyně
16. Obchodní akademie a Střední zemědělská škola, Bruntál
18. Obchodní akademie, Český Těšín
22. Obchodní akademie, Český Těšín
25. Obchodní akademie, Český Těšín

Korektura textu
16. Obchodní akademie a Střední zemědělská škola, Bruntál

Wordprocessing
3. Střední odborná škola NET OFFICE, spol. s r. o., Orlová
5. Obchodní akademie, Český Těšín
10. Střední odborná škola NET OFFICE, spol. s r. o., Orlová
28. Obchodní akademie, Český Těšín

Přírodní vědy online aneb Nejsou to jen vzorečky

Termín: : 25. 6. 2008
Místo: Ostrava

1. Gymnázium Františka Živného, Bohumín
2. Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín
3. Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín

O pohár Becario - středoškolská soutěž v experimentální chemii

Termín: 22. - 23. 4. 2008
Místo: Praha

3. Mendelovo gymnázium, Opava

Enersol 2008 - soutěž hodnotící využití obnovitelných zdrojů energie

Termín: : 27. - 28. 3. 2008
Místo: Plzeň

Hlavní kategorie
8. Moravskoslezský kraj (Střední průmyslová škola Karviná - Hranice, Střední škola Třinec - Kanada)

Doprovodná kategorie
2. Střední škola teleinformatiky, Ostrava - Poruba
11. Střední škola teleinformatiky, Ostrava - Poruba

Mistrovství floristů ČR - Děčínská kotva

Termín: 15. - 16. 5. 2008
Místo: Děčín

7. Střední zahradnická škola, Ostrav - Hulváky
14. Střední škola odborná a speciální, Klimkovice

Videopohlednice z mého města

Kategorie I (skupiny žáků 4. a 5. tř. ZŠ)
2. Církevní základní a mateřská škola, Třinec

Kategorie II (skupiny žáků 6. a 7. tř. ZŠ)
3. Církevní základní a mateřská škola, Třinec

Kategorie I (žáci 4. a 5. tř. ZŠ)
6. Základní a mateřská škola s p. j. v., Karviná - Fryštát

Kategorie III (žáci 8. a 9. tř. ZŠ)
8. Základní a mateřská škola s p. j. v., Karviná - Fryštát

Turisté vítáni - celostátní soutěž v oblasti podnikání v cestovním ruchu

Termín: 6. 5. 2008
Místo: Liberec

Kategorie SŠ
1. Gymnázium a SOŠ, Orlová - Lutyně
7. Hotelová škola a obchodní akademie Havířov, s. r.o., Havířov - Podlesí

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Termín: 17. - 19. 6. 2008
Místo: Praha

5. Základní škola s p. j. v., Vendryně
26. Základní škola T. G. Masaryka, Jistebník

Soutěž první pomoci

Termín: 5. - 6. 5. 2008
Místo: Brno

14. - 15. Mendelova střední škola, Nový Jičín

Daniel - literární a historická soutěž prevence zločinů proti lidskosti

Termín: 25. 1. 2008
Místo: Praha

Literární část (kat. I)
2. Základní škola a mateřská škola, Písek

Historická část (kat. II)
2. AHOL - Střední odborná škola, s.r.o., Ostrava - Vítkovice

Debatiáda

Termín: 30. 5. 2008
Místo: Olomouc

2. Matiční gymnázium, Ostrava (kategorie A)
1. Čtyřleté a osmileté gymnázium, s.r.o., Frýdek-Místek

frame-scrollup