Zastupitelé
Členové zastupitelstva kraje 2016-2020

Mgr. Zdeněk Karásek

rok narození: 1955
obec: Ostrava
volební strana: ANO 2011
přehled funkcí:
  • člen zastupitelstva kraje od 8. 10. 2016
  • člen výboru pro zahraniční a přeshraniční spolupráci zastupitelstva kraje od 10. 11. 2016
  • člen výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost zastupitelstva kraje od 10. 11. 2016
  • předseda komise pro strategický rozvoj a změnu image kraje od 6. 12. 2016
  • předseda komise pro výzkum, vývoj a inovační podnikání od 11. 10. 2016
povolání: ředitel společnosti
zkušenosti z oblasti veřejné správy:
  • 1990 - člen Zastupitelstva městského obvodu Ostrava-Poruba (kooptován po revoluci)
  • 1998 - 2016 konzultační a facilitační zapojení do tvorby rozvojových strategií na úrovni měst, krajů, ČR i Evropské unie
ke své práci v zastupitelstvu říká:
"Rozdíl je v lidech a v lídrech."
Prioritní oblasti: rozvoj zaměstnanosti a podnikání.

Jak hlasuji

frame-scrollup