Zpráva

Seznam členů Zastupitelstva Moravskoslezského kraje ve funkčním období 2008 – 2012 vč. změn

Informace poskytla: 27. 8. 2013, Hana Novotná, odbor právní a organizační Zveřejněno dne: 28. 8. 2013

Předmět žádosti:

Žádost o zaslání seznamu členů Zastupitelstva Moravskoslezského kraje ve funkčním období 2008 – 2012 vč. změn.

Poskytnuté informace:

Seznam členů zastupitelstva v tomto funkčním období 2012-2016 najdete na webových stránkách kraje na adresách:

http://verejna-sprava.kr-moravskoslezsky.cz/zastupitelstvo.html

http://verejna-sprava.kr-moravskoslezsky.cz/rada.html

V tomto funkčním období nedošlo k dnešnímu dni k žádným změnám.

SEZNAM ČLENŮ ZASTUPITELSTVA MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

VOLEBNÍ OBDOBÍ 2008-2012


(Ustavující zasedání dne 13. 11. 2008 - 65 členů)

Volební strany:

ČSSD (31 mandátů)

ODS (18 mandátů)

KSČM (11 mandátů)

KDU-ČSL (5 mandátů)

Zvolení členové zastupitelstva kraje:

Bc. Absolon Jiří (ČSSD) - do 1. 11. 2011

Ing. Adamec Petr (KDU-ČSL)

Ing. Adámek Jan (KSČM)

Mgr. Adamová Dagmar (ODS)

JUDr. Babka Josef (KSČM)

Mgr. Berka Jindřich (ČSSD)

Ing. Besta Zdeněk (ČSSD)

Ing. Boublík Miroslav (KSČM)

Ing. Cichy Tadeáš (ODS) - od 25. 7. 2009

Mgr. et Mgr. Curylo Lukáš (KDU-ČSL)

Mgr. Cvik Petr (ČSSD)

Doležel Dušan (KSČM)

Mgr. Drobil Pavel (ODS) - do 15. 9. 2010

Gawlas Petr (ČSSD)

Gříšek Dalibor (ČSSD)

Ing. Hahn Andreas (ODS)

Ing. Hanusová Jitka (KSČM)

Hanzel Tomáš (ČSSD)

Mgr. Havlík Daniel (ČSSD)

doc. MUDr. Hladík Michal, Ph.D. (ČSSD)

Mgr. Horváthová Dagmar (ČSSD)

Jalowiczor Petr (ČSSD) - do 7. 2. 2012

Ing. Jalůvka Josef (ODS)

MVDr. Jelonková Dagmar (ČSSD)

Jedlička Petr (ODS)

Jedlička Vladimír (ČSSD)

prof. PhDr. Jirásek Zdeněk, CSc. (ČSSD)

Jordánová Zdeňka (ČSSD)

Mgr. Juras Petr (ODS)

Ing. Kajnar Petr (ČSSD)

Ing. Kala Jaroslav (ČSSD)

Ing. RSDr. Konečný Karel (KSČM)

Ing. Konůpka Petr (ODS)

Mgr. Krušinová Alena (ČSSD)

RSDr. Kuboš Karel (KSČM)

doc. Ing. Lebiedzik Marian, Ph.D. (ČSSD)

Lukša Pavol (KDU-ČSL) – cca v polovině r. 2009 z KDU-ČSL vystoupil (nyní TOP 09)

Małysz Henryk (KSČM)

Ing. Maňas David (ODS)

PaedDr. Nováčková Hana (ČSSD)

Novák Miroslav (ČSSD)

Ing. Nowak Libor (ODS) - od 3. 12. 2011

Otáhalová Milada (KSČM)

Ing. Palas Jaroslav (ČSSD)

Mgr. Palková Věra (ČSSD)

MUDr. Mgr. Vladimír Plaček (ČSSD) - od 21. 6. 2012

Mgr. Pobucký Michal, DiS. (ČSSD) - od 8. 2. 2012

Ing. Podstavka Petr (ODS)

Polak Miroslav (ČSSD)

Ing. Pomikálek Václav (KDU-ČSL)

Ing. RSDr. Recman Svatomír (KSČM)

Mgr. Sibinský Karel (ČSSD)

Skálová Jarmila (ČSSD) - od 2. 11. 2011

Sliwka Martin (ČSSD) - od 22. 6. 2011

Ing. Slováček Vít (KDU-ČSL)

Ing. Stanjura Zbyněk (ODS) - do 2. 12. 2011

Ing. Stoklasa Jan (ČSSD) - do 20. 6. 2012

Ing. Strachoň Ivan (KSČM)

Ing. Svoják Igor, MBA (ODS) - do 21. 6. 2011

Ing. Šlusař Jiří (ODS) - od 16. 9. 2010

Štekbauer Jaroslav (ČSSD)

Ing. Štěpánek Martin, Ph.D. (ODS)

Mgr. Tichá Iva (ČSSD)

Ing. Tošenovský Evžen (ODS) - do 24. 7. 2009

Mgr. Týle Ivan (ODS)

Mgr. Váhalová Dana (ČSSD)

Ing. Vavrečka Marek (ODS)

Velebný Ladislav (ČSSD)

Ing. Veverka Jiří (ODS)

Ing. Vzientek Jiří (ČSSD)

PhDr. Wenigerová Jaroslava (ODS)

Mgr. Wlochová Andrea (ODS)

Zvolení členové rady kraje:

Ing. Palas Jaroslav, hejtman kraje (ČSSD)

Novák Miroslav, 1. náměstek hejtmana kraje (ČSSD)

Mgr. Palková Věra, náměstkyně hejtmana kraje (ČSSD)

doc. Ing. Lebiedzik Marian, Ph.D., náměstek hejtmana kraje (ČSSD)

Ing. RSDr. Konečný Karel, náměstek hejtmana kraje (KSČM)

Ing. RSDr. Recman Svatomír, náměstek hejtmana kraje (KSČM)

Ing. Vzientek Jiří, náměstek hejtmana kraje (ČSSD)

JUDr. Babka Josef, člen rady kraje (KSČM)

Hanzel Tomáš, člen rady kraje (ČSSD)

prof. PhDr. Jirásek Zdeněk, CSc. – člen rady kraje (ČSSD)

Ing. Stoklasa Jan – člen rady kraje- do 17. 2. 2010 (ČSSD)

Mgr. Ing. Tichá Iva – členka rady kraje- od 18. 2. 2010 (ČSSD)

Změny:

Zastupitelstvo kraje:

dne 24. 7. 2009 rezignoval na funkci člena ZK Ing. Evžen Tošenovský

dne 25. 7. 2009 se stal členem ZK Ing. Tadeáš Cichy

dne 15. 9. 2010 rezignoval na funkci člena ZK Mgr. Pavel Drobil

dne 16. 9. 2010 se stal členem ZK Ing. Jiří Šlusař

dne 21. 6. 2011 rezignoval na funkci člena ZK Ing. Igor Svoják, MBA

dne 22. 6. 2011 se stal členem ZK Martin Sliwka

dne 1. 11. 2011 rezignoval na funkci člena ZK Bc. Jiří Absolon

dne 2. 11. 2011 se stala členkou ZK Jarmila Skálová

dne 2. 12. 2011 rezignoval na funkci člena ZK Ing. Zbyněk Stanjura

dne 3. 12. 2011 se stal členem ZK Ing. Libor Nowak

dne 7. 2. 2012 zemřel p. Petr Jalowiczor

dne 8. 2. 2012 se stal členem ZK Mgr. Michal Pobucký, DiS.

dne 20. 6. 2012 rezignoval na funkci člena ZK Ing. Jan Stoklasa

dne 21. 6. 2012 se stal členem ZK MUDr. Mgr. Vladimír Plaček

Rada kraje:

dne 17. 2. 2010 rezignoval na funkci člena rady kraje Ing. Jan Stoklasa

dne 17. 2. 2010 byla zvolena členkou rady kraje Mgr. Ing. Iva Tichá s účinností od 18. 2. 2010

frame-scrollup