Zpráva

Moravskoslezský krajský úřad zve na Den otevřených dveří

Pokud nemáte jasnou představu, jak prožít volný den státního svátku v úterý 28. října, přijďte na krajský úřad v Ostravě. Od 9 do 13 hodin pořádáme Den otevřených dveří. Nečeká vás vyřizování otravných záležitostí, ale zábavné dopoledne pro celou rodinu.

„Ukážeme vám naše prostory včetně pracovny hejtmana, setkáte se se svými politiky, se kterými můžete probrat všechno, co vás zajímá. Studenti krajských škol vás učešou a nalíčí, ochutnáte kvalitní regionální potraviny. Představíme vám nejen hasičkou, policejní a zdravotní techniku, ale i naše elektromobily. Připraveny jsou soutěže pro malé i velké. Pokud budete chtít poradit, zaměstnanci úřadu se vám budou věnovat a poskytnou vám odborné konzultace,“ zve ředitel Krajského úřadu Moravskoslezského kraje Tomáš Kotyza.

Upřesnil, že na Dni otevřených dveří budou mít návštěvníci možnost poznat moravskoslezský krajský úřad i jinak než jako formální státní instituci.

Přejeme si, aby veřejnost vnímala krajský úřad jako přátelskou, spolehlivou organizaci s vlídnými, vstřícnými zaměstnanci, kteří jí poskytují kvalitní služby a perfektní servis. A děláme pro to maximum,“ dodal ředitel krajského úřadu Tomáš Kotyza.

Jsme tady pro vás nejen 28. října 2014 od 9 do 13 hodin! Těšíme se, dveře otvíráme na adrese: Krajský úřad MSK, 28. října 117, Ostrava.

frame-scrollup