Zpráva

Kariéra na krajském úřadu

Uplatnění u nás najde jak profesionál/specialista, kdy nám bude ctí s Vámi pracovat, tak jako absolvent či student, kdy se již během studií máte možnost zapojit do pracovního života na krajském úřadě formou bezplatných studentských praxí či pracovních stáží.

Možnost uplatnění naleznete ve více oblastech a máte prostor se rozhodnout pro tu, která Vás nejvíce naplňuje a dává smysl Vašemu profesnímu životu. Ať již to je oblast sociální, školství, dopravy, IT, účetnictví, v územním plánování, práva apod.

Jelikož si našich kvalifikovaných spolupracovníků vážíme a víme, že každý člověk v průběhu své profesní dráhy může dojít k zjištění, že potřebuje profesní změnu, jsme vstřícní k tomuto kroku a tím k oboustranné spokojenosti. Není výjimkou, že naši zaměstnanci mohou přejít do organizací zřízených krajem.

Zároveň máte možnost být součástí profesních organizací, např. ČIA, ČKA.

V rámci svého výkonu práce můžete navštívit i zahraničí v rámci mezinárodní partnerské spolupráce.

Ceníme si všech spolupracovníků, kteří se podílejí na bezchybném provozu a tím se podílejí na získání nejednoho ocenění a přispívají k jedinečnému postavení KÚ v rámci veřejné správy. Naši zaměstnanci mají možnost využívat zaměstnanecké benefity s nadstandardními možnostmi a být spravedlivě ohodnoceni dle výkonu a nasazení pro práci, kterou vykonávají.

To vše je možné jen za předpokladu, že máte chuť, zájem, trpělivost a podstatnou dávku osobní vytrvalosti se neustále zdokonalovat ve svých schopnostech, dovednostech a znalostech.

My Vám rádi na této cestě pomůžeme, neboť víme, že Vaše spokojenost se projeví na Vaší práci pro nás. V případě, že jsme Vás neodradili, máte možnost se na nás obrátit, a když úspěšně projdete výběrovým řízením, budeme se těšit na případnou spolupráci.

frame-scrollup