Obrazem

Obrazem

16. 10. 2019 V Ostravě odhalili Jantarové schodiště slávy

16. 10. 2019 V Ostravě odhalili Jantarové schodiště slávy. Oceněné umělce na Bolt Tower připomínají hvězdy s rezavějící patinou.

Marie Rottrová se svou hvězdou na Bolt Tower.Jindřich Štreit se svou hvězdou na Bolt Tower.V Ostravě odhalili Jantarové schodiště slávy. Oceněné umělce na Bolt Tower připomínají hvězdy s rezavějící patinou.Jindřich Štreit se svou hvězdou na Bolt Tower.Marie Rottrová se svou hvězdou na Bolt Tower.

15. 10. 2019 Zlatí medailisté letní olympiády mládeže přijali gratulace od zástupců Moravskoslezského kraje

14. 10. 2019 Ocenění pro pěstouny si převzali Macháčovi a Flejberkovi, poděkování patřilo i pěstounce Ivaně Škrlové

14. 10. 2019 Zaměstnanci krajského úřadu sbírají potraviny pro chudé a trpící hladem

14. 10. 2019 Letošní konference Invest More se věnuje problematice digitálního světa

11. 10. 2019 Museum+ v Dolních Vítkovicích zachrání vysoké pece 4 a 6

25. 9. 2019 Senioři z Nového Jičína budou mít útočiště, v novém Senior Pointu najdou zábavu i zastání

Slavnostní otevření Senior Pointu v Novém Jičíně za účasti náměstka hejtmana Jiřího Navrátila.Slavnostní otevření Senior Pointu v Novém Jičíně za účasti náměstka hejtmana Jiřího Navrátila.Senioři z Nového Jičína budou mít útočiště, v novém Senior Pointu najdou zábavu i zastání.Senioři z Nového Jičína budou mít útočiště, v novém Senior Pointu najdou zábavu i zastání.

23. 9. 2019 Válečný veterán Jan Ihnatík převzal z rukou hejtmana ocenění

Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.Hejtman kraje Ivo Vondrák zahájil Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.

13. 9. 2019 CRASH!!! Nová neobvyklá expozice v DOV vás vtáhne do děje dopravních nehod

Zahájení neobvyklé expozice v DOV se zúčastnil i náměstek hejtmana kraje Lukáš Curylo.Zahájení neobvyklé expozice v DOV se zúčastnil i náměstek hejtmana kraje Lukáš Curylo.Zahájení neobvyklé expozice v DOV se zúčastnil i náměstek hejtmana kraje Lukáš Curylo.Zahájení neobvyklé expozice v DOV se zúčastnil i náměstek hejtmana kraje Lukáš Curylo.Zahájení neobvyklé expozice v DOV se zúčastnil i náměstek hejtmana kraje Lukáš Curylo.

22. 8. 2019 Řidiči mohou v Ostravě jezdit po nové silnici. Prodloužená Mostní je hotová

Hejtman kraje Ivo Vondrák odstartoval první jízdu po nové Prodloužené Mostní v Ostravě velocipedistům z Hrabové.Jako první po novém asfaltu projeli velocipedisté z Hrabové.Silnici otevřel hejtman kraje Ivo Vondrák se svými náměstky Jaroslavem Kaniou a Martinem Gebauerem.Řidiči mohou v Ostravě jezdit po nové silnici. Prodloužená Mostní je hotová.Slavnostní přestřižení pásky na Prodloužené Mostní za účasti představitelů kraje, města a zhotovitele.

15. 7. 2019 Dolní Vítkovice a Moravskoslezský kraj zachraňují Koksovnu

Slavnostní otevření Koksovny za přítomnosti hejtmana kraje Ivo Vondráka i jeho náměstka Lukáše Curyla.Dolní Vítkovice a Moravskoslezský kraj zachraňují KoksovnuDolní Vítkovice a Moravskoslezský kraj zachraňují KoksovnuDolní Vítkovice a Moravskoslezský kraj zachraňují KoksovnuKřest Koksovny koksem, která se nově jmenuje KOX.

14. 6. 2019 Náročná rekonstrukce vodního díla Šance získala Grand Prix

Náročná rekonstrukce vodního díla Šance získala Grand PrixKulturní centrum PíšťVila v parku E. BenešeVeřejné prostranství DobraticeNádraží Slezské Rudoltice

12. 6. 2019 Český Těšín má moderní integrované výjezdové centrum

Český Těšín má moderní integrované výjezdové centrumNové IVC slavnostně otevřel hejtman kraje Ivo Vondrák a další hostéV IVC budou sídli hasiči i policistéIVC hradil ze dvou třetin Moravskoslezský krajSymbolické stříhání pásky IVC

7. 6. 2019 Dobrovolní hasiči se zdokonalí v řízení vozidel

Náměstek hejtmana kraje Jaroslav Kania si vyzkoušel jízdu.Dobrovolní hasiči se zdokonalují v řízení vozidel.Dobrovolní hasiči se zdokonalí v řízení vozidelDobrovolní hasiči se zdokonalují v řízení vozidel.Dobrovolní hasiči se zdokonalují v řízení vozidel.
frame-scrollup