Obrazem

Obrazem

18. 11. 2019 Radkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromů

Radkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromůRadkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromůRadkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromůRadkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromůRadkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromů

12. 11. 2019 Soutěž Lady Business letos ovládlo divadlo a nanotechnologie

Držitelkou titulu Lady Business se letos stala Veronika Kusá, výkonná ředitelka Divadla Mír, která zvítězila v kategorii Manažerka. Výjimečná studentka Barbora Kacerovská, doktorandka Vysoké školy báňské v Ostravě a kanadské univerzity Dalhousie. Vítězky v kategorii Manažerka.Vítězky v kategorii Výjimečná studentka.Vítězky soutěže Lady Business s hejtmanem kraje Ivo Vondrákem a jeho náměstkem Janem Krkoškou.

7. 11. 2019 24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky

24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky

25. 10. 2019 Nej… zdravotní sestřičky z regionu získaly prestižní ocenění

Nej… zdravotní sestřičky s hejtmanem kraje.Nej… zdravotní sestřičky z regionu získaly prestižní ocenění.Nej… zdravotní sestřička Jana Kuligová.Nej… zdravotní sestřička Jarmila Slaninová.Nej… zdravotní sestřička Monika Janáčová.

16. 10. 2019 V Ostravě odhalili Jantarové schodiště slávy. Oceněné umělce na Bolt Tower připomínají hvězdy s rezavějící patinou.

Marie Rottrová se svou hvězdou na Bolt Tower.Jindřich Štreit se svou hvězdou na Bolt Tower.V Ostravě odhalili Jantarové schodiště slávy. Oceněné umělce na Bolt Tower připomínají hvězdy s rezavějící patinou.Jindřich Štreit se svou hvězdou na Bolt Tower.Marie Rottrová se svou hvězdou na Bolt Tower.

25. 9. 2019 Senioři z Nového Jičína budou mít útočiště, v novém Senior Pointu najdou zábavu i zastání

Slavnostní otevření Senior Pointu v Novém Jičíně za účasti náměstka hejtmana Jiřího Navrátila.Slavnostní otevření Senior Pointu v Novém Jičíně za účasti náměstka hejtmana Jiřího Navrátila.Senioři z Nového Jičína budou mít útočiště, v novém Senior Pointu najdou zábavu i zastání.Senioři z Nového Jičína budou mít útočiště, v novém Senior Pointu najdou zábavu i zastání.

23. 9. 2019 Válečný veterán Jan Ihnatík převzal z rukou hejtmana ocenění

Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.Hejtman kraje Ivo Vondrák zahájil Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.

13. 9. 2019 CRASH!!! Nová neobvyklá expozice v DOV vás vtáhne do děje dopravních nehod

Zahájení neobvyklé expozice v DOV se zúčastnil i náměstek hejtmana kraje Lukáš Curylo.Zahájení neobvyklé expozice v DOV se zúčastnil i náměstek hejtmana kraje Lukáš Curylo.Zahájení neobvyklé expozice v DOV se zúčastnil i náměstek hejtmana kraje Lukáš Curylo.Zahájení neobvyklé expozice v DOV se zúčastnil i náměstek hejtmana kraje Lukáš Curylo.Zahájení neobvyklé expozice v DOV se zúčastnil i náměstek hejtmana kraje Lukáš Curylo.

22. 8. 2019 Řidiči mohou v Ostravě jezdit po nové silnici. Prodloužená Mostní je hotová

Hejtman kraje Ivo Vondrák odstartoval první jízdu po nové Prodloužené Mostní v Ostravě velocipedistům z Hrabové.Jako první po novém asfaltu projeli velocipedisté z Hrabové.Silnici otevřel hejtman kraje Ivo Vondrák se svými náměstky Jaroslavem Kaniou a Martinem Gebauerem.Řidiči mohou v Ostravě jezdit po nové silnici. Prodloužená Mostní je hotová.Slavnostní přestřižení pásky na Prodloužené Mostní za účasti představitelů kraje, města a zhotovitele.

15. 7. 2019 Dolní Vítkovice a Moravskoslezský kraj zachraňují Koksovnu

Slavnostní otevření Koksovny za přítomnosti hejtmana kraje Ivo Vondráka i jeho náměstka Lukáše Curyla.Dolní Vítkovice a Moravskoslezský kraj zachraňují KoksovnuDolní Vítkovice a Moravskoslezský kraj zachraňují KoksovnuDolní Vítkovice a Moravskoslezský kraj zachraňují KoksovnuKřest Koksovny koksem, která se nově jmenuje KOX.

14. 6. 2019 Náročná rekonstrukce vodního díla Šance získala Grand Prix

Náročná rekonstrukce vodního díla Šance získala Grand PrixKulturní centrum PíšťVila v parku E. BenešeVeřejné prostranství DobraticeNádraží Slezské Rudoltice

12. 6. 2019 Český Těšín má moderní integrované výjezdové centrum

Český Těšín má moderní integrované výjezdové centrumNové IVC slavnostně otevřel hejtman kraje Ivo Vondrák a další hostéV IVC budou sídli hasiči i policistéIVC hradil ze dvou třetin Moravskoslezský krajSymbolické stříhání pásky IVC

7. 6. 2019 Dobrovolní hasiči se zdokonalí v řízení vozidel

Náměstek hejtmana kraje Jaroslav Kania si vyzkoušel jízdu.Dobrovolní hasiči se zdokonalují v řízení vozidel.Dobrovolní hasiči se zdokonalí v řízení vozidelDobrovolní hasiči se zdokonalují v řízení vozidel.Dobrovolní hasiči se zdokonalují v řízení vozidel.

20. 5. 2019 Turisté se budou moci projet po Slezské Hartě na elektrolodi

Turisté se budou moci projet po Slezské Hartě na elektrolodiTuristé se budou moci projet po Slezské Hartě na elektrolodiTuristé se budou moci projet po Slezské Hartě na elektrolodiTuristé se budou moci projet po Slezské Hartě na elektrolodiTuristé se budou moci projet po Slezské Hartě na elektrolodi

15. 5. 2019 Osobností Moravskoslezského kraje se stal Jiří Michálek. I díky němu se region pyšní Dolními Vítkovicemi

Vítězové Ceny hejtmana kraje za společenskou odpovědnost za rok 2018 a Osobnost rokuZ firem do padesáti zaměstnanců obsadila první místo TELE DATA SYSTEM, spol. s r.o. V kategorii do 250 zaměstnanců zvítězila společnost Technické služby Opava s. r. o.Absolutním vítězem v kategorii firem nad 250 zaměstnanců se stala Maxion Wheels Czech, s.r.o.V kategorii obcí s rozšířenou působností v soutěži zvítězilo město Nový Jičín.
frame-scrollup