Obrazem

Obrazem

15. 1. 2020 Centrum telemedicínských služeb začalo fungovat ve Fakultní nemocnici Ostrava

Centrum telemedicínských služeb začalo fungovat ve Fakultní nemocnici OstravaCentrum telemedicínských služeb začalo fungovat ve Fakultní nemocnici OstravaCentrum telemedicínských služeb začalo fungovat ve Fakultní nemocnici OstravaOtevření Centra telemedicínských služeb ve FNO se uskutečnilo za účasti hejtmana kraje a ministra zdravotnictví.Otevření Centra telemedicínských služeb ve FNO se uskutečnilo za účasti hejtmana kraje a ministra zdravotnictví.

20. 12. 2019 Už jezdíme! Prodloužená Rudná v Ostravě je konečně hotová

Slavnostní otevření prodloužené Rudné.Slavnostní otevření prodloužené Rudné.Slavnostní otevření prodloužené Rudné.Slavnostní otevření prodloužené Rudné.Slavnostní otevření prodloužené Rudné.

11. 12. 2019 Snahu obnovit skokanské můstky ve Frenštátě potvrdilo memorandum o spolupráci

Z areálu bude moderní sportoviště 21. století.V současné době je areál v neutěšeném stavu.Na modelu je jasně vidět proměna, kterou areál čeká.Za kraj podepsal memorandum Stanislav Folwarczny, náměstek hejtmana kraje pro školství a sport.Memorandum podepsali zástupci kraje, Trojanovic, Frenštátu, TJ Frenštát a Svazu lyžařů ČR.

5. 12. 2019 Budoucí kuchaři se v Číně naučili vařit asijská jídla

Vše byla ruční výroba, včetně těstovin.V provincii Shanxi jsou oblíbené plněné knedlíčky.Studenti v kuchyni strávili denně 8 hodin.Studenti si vyzkoušeli několik receptů.Studenti si kromě vaření také zdokonalili angličtinu.

2. 12. 2019 Otevíráme areál Bazaly, sloužit bude fotbalové akademii

Pásku slavnostně přestřihl hejtman Ivo Vondrák i náměstek hejtmana Stanislav FolwarcznyCelá rekonstrukce stála 320 milionů korunPřestavba areálu trvala 15 měsíců. Součástí akademie je také posilovnaKdyž rozhodne počasí, trénink bude v tělocvičně

29. 11. 2019 Budoucí podnikatelé se učí v nově zrekonstruované škole

Budova A má nová okna, vstup, zateplení a opravenou střechuRekonstrukce se dočkal i spojovací krčekS panem ředitelem pásku přestřihl i Stanislav Folwarczny, náměstek hejtmana pro školství

18. 11. 2019 Radkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromů

Radkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromůRadkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromůRadkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromůRadkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromůRadkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromů

12. 11. 2019 Soutěž Lady Business letos ovládlo divadlo a nanotechnologie

Držitelkou titulu Lady Business se letos stala Veronika Kusá, výkonná ředitelka Divadla Mír, která zvítězila v kategorii Manažerka. Výjimečná studentka Barbora Kacerovská, doktorandka Vysoké školy báňské v Ostravě a kanadské univerzity Dalhousie. Vítězky v kategorii Manažerka.Vítězky v kategorii Výjimečná studentka.Vítězky soutěže Lady Business s hejtmanem kraje Ivo Vondrákem a jeho náměstkem Janem Krkoškou.

7. 11. 2019 24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky

24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky

25. 10. 2019 Nej… zdravotní sestřičky z regionu získaly prestižní ocenění

Nej… zdravotní sestřičky s hejtmanem kraje.Nej… zdravotní sestřičky z regionu získaly prestižní ocenění.Nej… zdravotní sestřička Jana Kuligová.Nej… zdravotní sestřička Jarmila Slaninová.Nej… zdravotní sestřička Monika Janáčová.

22. 8. 2019 Řidiči mohou v Ostravě jezdit po nové silnici. Prodloužená Mostní je hotová

Hejtman kraje Ivo Vondrák odstartoval první jízdu po nové Prodloužené Mostní v Ostravě velocipedistům z Hrabové.Jako první po novém asfaltu projeli velocipedisté z Hrabové.Silnici otevřel hejtman kraje Ivo Vondrák se svými náměstky Jaroslavem Kaniou a Martinem Gebauerem.Řidiči mohou v Ostravě jezdit po nové silnici. Prodloužená Mostní je hotová.Slavnostní přestřižení pásky na Prodloužené Mostní za účasti představitelů kraje, města a zhotovitele.

15. 5. 2019 Osobností Moravskoslezského kraje se stal Jiří Michálek. I díky němu se region pyšní Dolními Vítkovicemi

Vítězové Ceny hejtmana kraje za společenskou odpovědnost za rok 2018 a Osobnost rokuZ firem do padesáti zaměstnanců obsadila první místo TELE DATA SYSTEM, spol. s r.o. V kategorii do 250 zaměstnanců zvítězila společnost Technické služby Opava s. r. o.Absolutním vítězem v kategorii firem nad 250 zaměstnanců se stala Maxion Wheels Czech, s.r.o.V kategorii obcí s rozšířenou působností v soutěži zvítězilo město Nový Jičín.

10. 5. 2019 Havířovská střední škola má zmodernizované učebny a laboratoře

Náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro školství Stanislav Folwarczny na havířovské střední škole.Náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro školství Stanislav Folwarczny na havířovské střední škole.Náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro školství Stanislav Folwarczny na havířovské střední škole.Havířovská střední škola má moderní učebny a laboratořeHavířovská střední škola má moderní jazykovou učebnu

24. 4. 2019 Žáci krnovské průmyslovky mají nové vybavení dílen

Slavnostní otevření nově vybudovaných CNC dílen v krnovské Střední škole průmyslové.Slavnostní otevření nově vybudovaných CNC dílen v krnovské Střední škole průmyslové.Slavnostní otevření nově vybudovaných CNC dílen v krnovské Střední škole průmyslové.Slavnostní otevření nově vybudovaných CNC dílen v krnovské Střední škole průmyslové.Slavnostní otevření nově vybudovaných CNC dílen v krnovské Střední škole průmyslové.

2. 4. 2019 Krnovská nemocnice uvedla do provozu magnetickou rezonanci

Krnovská nemocnice uvedla do provozu magnetickou rezonanciKrnovská nemocnice uvedla do provozu magnetickou rezonanciKrnovská nemocnice uvedla do provozu magnetickou rezonanciKrnovská nemocnice uvedla do provozu magnetickou rezonanci
frame-scrollup