Obrazem

Obrazem

15. 1. 2020 Centrum telemedicínských služeb začalo fungovat ve Fakultní nemocnici Ostrava

Centrum telemedicínských služeb začalo fungovat ve Fakultní nemocnici OstravaCentrum telemedicínských služeb začalo fungovat ve Fakultní nemocnici OstravaCentrum telemedicínských služeb začalo fungovat ve Fakultní nemocnici OstravaOtevření Centra telemedicínských služeb ve FNO se uskutečnilo za účasti hejtmana kraje a ministra zdravotnictví.Otevření Centra telemedicínských služeb ve FNO se uskutečnilo za účasti hejtmana kraje a ministra zdravotnictví.

20. 12. 2019 Už jezdíme! Prodloužená Rudná v Ostravě je konečně hotová

Slavnostní otevření prodloužené Rudné.Slavnostní otevření prodloužené Rudné.Slavnostní otevření prodloužené Rudné.Slavnostní otevření prodloužené Rudné.Slavnostní otevření prodloužené Rudné.

11. 12. 2019 Expozice Beskydy – příroda a lidé provede návštěvníky městem i divokou přírodou

Ideou nové expozice je ukázat propojenost přírody a lidské činnosti. Lidská činnost ovlivňovala a ovlivňuje beskydskou příroduNávštěvníci se seznámí i s přírodou Beskyd.Slavnostního otevření výstavy se zúčastnil i Lukáš Curylo, náměstek hejtmana kraje.

11. 12. 2019 Snahu obnovit skokanské můstky ve Frenštátě potvrdilo memorandum o spolupráci

Z areálu bude moderní sportoviště 21. století.V současné době je areál v neutěšeném stavu.Na modelu je jasně vidět proměna, kterou areál čeká.Za kraj podepsal memorandum Stanislav Folwarczny, náměstek hejtmana kraje pro školství a sport.Memorandum podepsali zástupci kraje, Trojanovic, Frenštátu, TJ Frenštát a Svazu lyžařů ČR.

5. 12. 2019 Budoucí kuchaři se v Číně naučili vařit asijská jídla

Vše byla ruční výroba, včetně těstovin.V provincii Shanxi jsou oblíbené plněné knedlíčky.Studenti v kuchyni strávili denně 8 hodin.Studenti si vyzkoušeli několik receptů.Studenti si kromě vaření také zdokonalili angličtinu.

2. 12. 2019 Otevíráme areál Bazaly, sloužit bude fotbalové akademii

Pásku slavnostně přestřihl hejtman Ivo Vondrák i náměstek hejtmana Stanislav FolwarcznyCelá rekonstrukce stála 320 milionů korunPřestavba areálu trvala 15 měsíců. Součástí akademie je také posilovnaKdyž rozhodne počasí, trénink bude v tělocvičně

29. 11. 2019 Budoucí podnikatelé se učí v nově zrekonstruované škole

Budova A má nová okna, vstup, zateplení a opravenou střechuRekonstrukce se dočkal i spojovací krčekS panem ředitelem pásku přestřihl i Stanislav Folwarczny, náměstek hejtmana pro školství

18. 11. 2019 Radkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromů

Radkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromůRadkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromůRadkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromůRadkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromůRadkovská alej dostala v den 30. výročí sametové revoluce dalších 30 nových stromů

12. 11. 2019 Soutěž Lady Business letos ovládlo divadlo a nanotechnologie

Držitelkou titulu Lady Business se letos stala Veronika Kusá, výkonná ředitelka Divadla Mír, která zvítězila v kategorii Manažerka. Výjimečná studentka Barbora Kacerovská, doktorandka Vysoké školy báňské v Ostravě a kanadské univerzity Dalhousie. Vítězky v kategorii Manažerka.Vítězky v kategorii Výjimečná studentka.Vítězky soutěže Lady Business s hejtmanem kraje Ivo Vondrákem a jeho náměstkem Janem Krkoškou.

7. 11. 2019 24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky

24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky24 středoškoláků a 6 týmů získalo ocenění za své mimořádné výsledky

25. 10. 2019 Nej… zdravotní sestřičky z regionu získaly prestižní ocenění

Nej… zdravotní sestřičky s hejtmanem kraje.Nej… zdravotní sestřičky z regionu získaly prestižní ocenění.Nej… zdravotní sestřička Jana Kuligová.Nej… zdravotní sestřička Jarmila Slaninová.Nej… zdravotní sestřička Monika Janáčová.

16. 10. 2019 V Ostravě odhalili Jantarové schodiště slávy. Oceněné umělce na Bolt Tower připomínají hvězdy s rezavějící patinou.

Marie Rottrová se svou hvězdou na Bolt Tower.Jindřich Štreit se svou hvězdou na Bolt Tower.V Ostravě odhalili Jantarové schodiště slávy. Oceněné umělce na Bolt Tower připomínají hvězdy s rezavějící patinou.Jindřich Štreit se svou hvězdou na Bolt Tower.Marie Rottrová se svou hvězdou na Bolt Tower.

25. 9. 2019 Senioři z Nového Jičína budou mít útočiště, v novém Senior Pointu najdou zábavu i zastání

Slavnostní otevření Senior Pointu v Novém Jičíně za účasti náměstka hejtmana Jiřího Navrátila.Slavnostní otevření Senior Pointu v Novém Jičíně za účasti náměstka hejtmana Jiřího Navrátila.Senioři z Nového Jičína budou mít útočiště, v novém Senior Pointu najdou zábavu i zastání.Senioři z Nového Jičína budou mít útočiště, v novém Senior Pointu najdou zábavu i zastání.

23. 9. 2019 Válečný veterán Jan Ihnatík převzal z rukou hejtmana ocenění

Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.Hejtman kraje Ivo Vondrák zahájil Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.Dny NATO na mošnovském Letišti Leoše Janáčka.

22. 8. 2019 Řidiči mohou v Ostravě jezdit po nové silnici. Prodloužená Mostní je hotová

Hejtman kraje Ivo Vondrák odstartoval první jízdu po nové Prodloužené Mostní v Ostravě velocipedistům z Hrabové.Jako první po novém asfaltu projeli velocipedisté z Hrabové.Silnici otevřel hejtman kraje Ivo Vondrák se svými náměstky Jaroslavem Kaniou a Martinem Gebauerem.Řidiči mohou v Ostravě jezdit po nové silnici. Prodloužená Mostní je hotová.Slavnostní přestřižení pásky na Prodloužené Mostní za účasti představitelů kraje, města a zhotovitele.
frame-scrollup