Menu

Moravskoslezské inovační centrum

Moravskoslezské inovační centrum

Podnikáte? Máte vlastní firmu nebo přemýšlíte nad jejím založením? Pak je tu pro vás Moravskoslezské inovační centrum (MSIC)!

MSIC poskytuje programy a služby, které vám pomohou nejen při nastartování vašeho podnikání, ale také v jeho průběhu. Zároveň tady najdou podporu etablované firmy, které se potýkají se stagnací, stojí před důležitým milníkem, zavádí nový produkt, potřebují transformovat, inovovat, nebo se dostat na nový trh. Inovační centrum vám může pronajmout vhodné zázemí pro vaše podnikání, ať už jde o kanceláře, laboratoře nebo vývojové pracoviště.

Cílem inovačního centra je zajistit v našem kraji zdravé a rostoucí firmy, které využívají svůj potenciál na maximum. K pomoci přistupuje komplexně a kromě dotačních titulů a finančních prostředků nabízí hlavně poradenství, koučinkové programy a matchmaking. Tyto aktivity realizuje pomocí vlastní sítě expertů a pracovní skupiny MSIC Start Up Community.

Prioritou centra je rozkrýt přehlížený nebo nevyužívaný potenciál firem, obohatit je o klíčové zkušenosti a propojit je s dalšími subjekty, které jsou významné pro jejich růst. MSIC vede firmu ke schopnosti stát na vlastních nohou a dále se rozvíjet na základě vlastního potenciálu.

Moravskoslezské inovační centrum

Kontakt:
Technologická 372/2
708 00 Ostrava-Pustkovec
Česká Republika
tel.: 597 308 000
e‑mail: info@ms-ic.cz

Úřední hodiny pro veřejnost:

Po, St: 8:00‑17:00 hod.

Út, Čt: 8:00‑14:30 hod.

Pá: 8:00‑13:00 hod.