Informace ke koronaviru
A A A
Menu

Prevence rizikového chování u dětí a mládeže

Prevence rizikového chování u dětí a mládeže je zacílena zejména na školní děti a mládež a spadá do aktivit odboru školství. Velká část je věnována metodické pomoci a spolupráci se všemi zainteresovanými složkami působícími v prevenci rizikového chování. Je zde realizována státní a krajská politika v oblasti prevence.

Prevence rizikového chování u dětí a mládeže je zacílena zejména na školní děti a mládež a spadá do aktivit odboru školství. Velká část je věnována metodické pomoci a spolupráci se všemi zainteresovanými složkami působícími v prevenci rizikového chování. Je zde realizována státní a krajská politika v oblasti prevence.

Referenta prevence rizikového chování - krajského koordinátora prevence rizikového chování můžete kontaktovat v oblastech:

Krajský koordinátor je členem Pracovní skupiny protidrogové politiky Moravskoslezského kraje, Pracovní skupiny prevence kriminality Moravskoslezského kraje, Týmu pro mládež Ostrava a další.

Kontaktním pracovníkem pro realizaci krajské a státní politiky v oblasti prevence rizikového chování ve školách a školských zařízeních v Moravskoslezském kraji je:


Úřední hodiny pro veřejnost:

Úřední hodiny jsou od 28. prosince 2020 omezeny:
Po: 8:00‑13:00 hod.
St: 12:00‑17:00 hod.