koronaweb
Menu

Hlasování zastupitelstva kraje

3. zasedání zastupitelstva kraje - dne 17. 3. 2021
hlasování: 71
jmeno a příjmení klub typ
Josef BělicaANO 2011nepřítomen
Martin GebauerANO 2011nepřítomen
Igor HendrychANO 2011nepřítomen
Lenka HolkováANO 2011nepřítomna
Simona HorákováANO 2011nepřítomna
Radovan HořínekANO 2011nepřítomen
Vlastimil JaniczekANO 2011nepřítomen
Jaroslav KaniaANO 2011nepřítomen
Zdeněk KarásekANO 2011nepřítomen
Michal KokošekANO 2011nepřítomen
Stanislav KopeckýANO 2011nepřítomen
Jan KrkoškaANO 2011nepřítomen
Róbert MasarovičANO 2011nepřítomen
Ondřej NěmečekANO 2011nepřítomen
Lukáš OprchalskýANO 2011nepřítomen
Miroslav OtiskANO 2011nepřítomen
Radek PodstawkaANO 2011nepřítomen
Robert SivulkaANO 2011nepřítomen
Kateřina ŠebestováANO 2011nepřítomna
Šárka ŠimoňákováANO 2011nepřítomna
Jan TabášekANO 2011nepřítomen
Petra TeskováANO 2011nepřítomna
Jan VeřmiřovskýANO 2011nepřítomen
Ivo VondrákANO 2011nepřítomen
Jaroslav DvořákČSSDnepřítomen
Kateřina ChybidziurováČSSDnepřítomna
Petr KajnarČSSDnepřítomen
Michal PobuckýČSSDnepřítomen
Jan WolfČSSDnepřítomen
Monika BrzeskováKDU-ČSLnepřítomna
Jiří CarbolKDU-ČSLnepřítomen
Lukáš CuryloKDU-ČSLnepřítomen
Jiří NavrátilKDU-ČSLnepřítomen
Bohuslav NiemiecKDU-ČSLnepřítomen
Marcel SikoraKDU-ČSLnepřítomen
Vít SlováčekKDU-ČSLnepřítomen
Josef BabkaKSČMnepřítomen
Alena GrosováKSČMnepřítomna
Miroslav HajdušíkKSČMnepřítomen
Ivan StrachoňKSČMnepřítomen
Václav DobrozemskýODSnepřítomen
Stanislav FolwarcznyODSnepřítomen
Zbyněk GajdaczODSnepřítomen
Radek KaňaODSnepřítomen
Josef Alexander MateraODSnepřítomen
Vladimír NávratODSnepřítomen
Zdenka Němečková CrkvenjašODSnepřítomna
Patrik SchrammODSnepřítomen
Pavel TulejaODSnepřítomen
Jakub UnuckaODSnepřítomen
Jakub DedekPirátinepřítomen
Jiří DemelPirátinepřítomen
Martina DuškováPirátinepřítomna
Zuzana KlusováPirátinepřítomna
Pavel KořízekPirátinepřítomen
Jan KunzePirátinepřítomen
Ondřej RučkaPirátinepřítomen
Leonard VargaPirátinepřítomen
Arnošt ŽídekPirátinepřítomen
Irena BláhováSPDnepřítomna
David DudzikSPDnepřítomen
Josef KuchtaSPDnepřítomen
Tomáš MiczkaSPDnepřítomen
Pavel StaněkSPDnepřítomen
Marek VysockýSPDnepřítomen

Úřední hodiny pro veřejnost:

Po, St: 8:00‑17:00 hod.

Út, Čt: 8:00‑14:30 hod.

Pá: 8:00‑13:00 hod.