koronaweb
Menu

Hlasování zastupitelstva kraje

3. zasedání zastupitelstva kraje - dne 17. 3. 2021
hlasování: 118
jmeno a příjmení klub typ
Josef BělicaANO 2011zdržel se
Martin GebauerANO 2011zdržel se
Igor HendrychANO 2011zdržel se
Lenka HolkováANO 2011zdržela se
Simona HorákováANO 2011zdržela se
Radovan HořínekANO 2011zdržel se
Vlastimil JaniczekANO 2011zdržel se
Jaroslav KaniaANO 2011zdržel se
Zdeněk KarásekANO 2011proti
Michal KokošekANO 2011zdržel se
Stanislav KopeckýANO 2011zdržel se
Jan KrkoškaANO 2011zdržel se
Róbert MasarovičANO 2011pro
Ondřej NěmečekANO 2011zdržel se
Lukáš OprchalskýANO 2011proti
Miroslav OtiskANO 2011proti
Radek PodstawkaANO 2011zdržel se
Robert SivulkaANO 2011proti
Kateřina ŠebestováANO 2011zdržela se
Šárka ŠimoňákováANO 2011zdržela se
Jan TabášekANO 2011zdržel se
Petra TeskováANO 2011zdržela se
Jan VeřmiřovskýANO 2011proti
Ivo VondrákANO 2011zdržel se
Jaroslav DvořákČSSDzdržel se
Kateřina ChybidziurováČSSDzdržela se
Petr KajnarČSSDnehlasoval
Michal PobuckýČSSDnepřítomen
Jan WolfČSSDnepřítomen
Monika BrzeskováKDU-ČSLzdržela se
Jiří CarbolKDU-ČSLzdržel se
Lukáš CuryloKDU-ČSLzdržel se
Jiří NavrátilKDU-ČSLzdržel se
Bohuslav NiemiecKDU-ČSLzdržel se
Marcel SikoraKDU-ČSLzdržel se
Vít SlováčekKDU-ČSLnepřítomen
Josef BabkaKSČMzdržel se
Alena GrosováKSČMzdržela se
Miroslav HajdušíkKSČMproti
Ivan StrachoňKSČMzdržel se
Václav DobrozemskýODSzdržel se
Stanislav FolwarcznyODSzdržel se
Zbyněk GajdaczODSnepřítomen
Radek KaňaODSzdržel se
Josef Alexander MateraODSzdržel se
Vladimír NávratODSnepřítomen
Zdenka Němečková CrkvenjašODSzdržela se
Patrik SchrammODSzdržel se
Pavel TulejaODSproti
Jakub UnuckaODSzdržel se
Jakub DedekPirátizdržel se
Jiří DemelPirátizdržel se
Martina DuškováPirátipro
Zuzana KlusováPirátizdržela se
Pavel KořízekPirátizdržel se
Jan KunzePirátizdržel se
Ondřej RučkaPirátizdržel se
Leonard VargaPirátizdržel se
Arnošt ŽídekPirátizdržel se
Irena BláhováSPDpro
David DudzikSPDpro
Josef KuchtaSPDpro
Tomáš MiczkaSPDpro
Pavel StaněkSPDzdržel se
Marek VysockýSPDpro

Úřední hodiny pro veřejnost:

Po, St: 8:00‑17:00 hod.

Út, Čt: 8:00‑14:30 hod.

Pá: 8:00‑13:00 hod.