koronaweb
Menu

Hlasování zastupitelstva kraje

4. zasedání zastupitelstva kraje - dne 17. 6. 2021
hlasování: 42
jmeno a příjmení klub typ
Josef BělicaANO 2011proti
Martin GebauerANO 2011proti
Igor HendrychANO 2011proti
Lenka HolkováANO 2011proti
Simona HorákováANO 2011proti
Radovan HořínekANO 2011proti
Vlastimil JaniczekANO 2011zdržel se
Jaroslav KaniaANO 2011proti
Zdeněk KarásekANO 2011proti
Michal KokošekANO 2011zdržel se
Stanislav KopeckýANO 2011zdržel se
Jan KrkoškaANO 2011proti
Róbert MasarovičANO 2011proti
Ondřej NěmečekANO 2011proti
Lukáš OprchalskýANO 2011proti
Miroslav OtiskANO 2011proti
Radek PodstawkaANO 2011proti
Robert SivulkaANO 2011proti
Kateřina ŠebestováANO 2011zdržela se
Šárka ŠimoňákováANO 2011zdržela se
Jan TabášekANO 2011proti
Petra TeskováANO 2011zdržela se
Jan VeřmiřovskýANO 2011proti
Ivo VondrákANO 2011zdržel se
Jaroslav DvořákČSSDzdržel se
Kateřina ChybidziurováČSSDzdržela se
Petr KajnarČSSDpro
Michal PobuckýČSSDnepřítomen
Jan WolfČSSDzdržel se
Monika BrzeskováKDU-ČSLproti
Jiří CarbolKDU-ČSLnepřítomen
Lukáš CuryloKDU-ČSLzdržel se
Jiří NavrátilKDU-ČSLproti
Bohuslav NiemiecKDU-ČSLproti
Marcel SikoraKDU-ČSLzdržel se
Vít SlováčekKDU-ČSLzdržel se
Josef BabkaKSČMnepřítomen
Alena GrosováKSČMproti
Miroslav HajdušíkKSČMzdržel se
Ivan StrachoňKSČMzdržel se
Václav DobrozemskýODSproti
Stanislav FolwarcznyODSzdržel se
Zbyněk GajdaczODSzdržel se
Radek KaňaODSproti
Josef Alexander MateraODSproti
Vladimír NávratODSnepřítomen
Zdenka Němečková CrkvenjašODSproti
Patrik SchrammODSproti
Pavel TulejaODSproti
Jakub UnuckaODSproti
Jakub DedekPirátizdržel se
Jiří DemelPirátizdržel se
Martina DuškováPirátiproti
Zuzana KlusováPirátizdržela se
Pavel KořízekPirátizdržel se
Jan KunzePirátizdržel se
Ondřej RučkaPirátizdržel se
Leonard VargaPirátiproti
Arnošt ŽídekPirátizdržel se
Irena BláhováSPDpro
David DudzikSPDpro
Josef KuchtaSPDpro
Tomáš MiczkaSPDpro
Pavel StaněkSPDpro
Marek VysockýSPDpro

Úřední hodiny pro veřejnost:

Po, St: 8:00‑17:00 hod.

Út, Čt: 8:00‑14:30 hod.

Pá: 8:00‑13:00 hod.