Půjčka LIBERTY
Menu

Hlasování zastupitelstva kraje

13. zasedání zastupitelstva kraje – dne 7. 9. 2023
hlasování: 5
jmeno a příjmení klub typ
Josef BělicaANO 2011proti
Lenka BrzyszkowskáANO 2011proti
Martin GebauerANO 2011proti
Igor HendrychANO 2011proti
Lenka HolkováANO 2011zdržela se
Simona HorákováANO 2011nepřítomna
Radovan HořínekANO 2011proti
Vlastimil JaniczekANO 2011proti
Jaroslav KaniaANO 2011proti
Michal KokošekANO 2011zdržel se
Stanislav KopeckýANO 2011zdržel se
Jan KrkoškaANO 2011proti
Róbert MasarovičANO 2011proti
Lukáš OprchalskýANO 2011proti
Radek PodstawkaANO 2011proti
Robert SivulkaANO 2011proti
Šárka ŠimoňákováANO 2011zdržela se
Petra TeskováANO 2011nehlasovala
Richard VerešANO 2011zdržel se
Jan VeřmiřovskýANO 2011proti
David DudzikBPPpro
Josef KuchtaBPPpro
Tomáš MiczkaBPPpro
Jaroslav DvořákČSSDzdržel se
Kateřina ChybidziurováČSSDzdržela se
Petr KajnarČSSDnehlasoval
Michal PobuckýČSSDproti
Jan WolfČSSDnepřítomen
Monika BrzeskováKDU-ČSLzdržela se
Jiří CarbolKDU-ČSLpro
Lukáš CuryloKDU-ČSLpro
Jiří NavrátilKDU-ČSLzdržel se
Bohuslav NiemiecKDU-ČSLproti
Marcel SikoraKDU-ČSLzdržel se
Vít SlováčekKDU-ČSLproti
Josef BabkaKSČMnepřítomen
Alena GrosováKSČMpro
Miroslav HajdušíkKSČMnehlasoval
Ivan StrachoňKSČMpro
Irena Bláhovánezařazenínepřítomna
Pavel Staněknezařazenízdržel se
Marek Vysockýnezařazenípro
Jan AbrahamčíkODSproti
Václav DobrozemskýODSproti
Stanislav FolwarcznyODSzdržel se
Zbyněk GajdaczODSzdržel se
Josef Alexander MateraODSzdržel se
Vladimír NávratODSzdržel se
Zdenka Němečková CrkvenjašODSzdržela se
Patrik SchrammODSzdržel se
Pavel TulejaODSproti
Jakub UnuckaODSproti
Zdeněk KarásekOKproti
Ondřej NěmečekOKpro
Kateřina ŠebestováOKpro
Ivo VondrákOKproti
Jakub DedekPirátipro
Jiří DemelPirátizdržel se
Martina DuškováPirátinepřítomna
Zuzana KlusováPirátipro
Pavel KořízekPirátipro
Jan KunzePirátinepřítomen
Ondřej RučkaPirátipro
Leonard VargaPirátinepřítomen
Arnošt ŽídekPirátipro

Úřední hodiny pro veřejnost:

Po, St: 8:00‑17:00 hod.

Út, Čt: 8:00‑14:30 hod.

Pá: 8:00‑13:00 hod.