Půjčka LIBERTY
Menu

Hlasování zastupitelstva kraje

14. zasedání zastupitelstva kraje – dne 7. 12. 2023
hlasování: 7
jmeno a příjmení klub typ
Josef BělicaANO 2011proti
Lenka BrzyszkowskáANO 2011proti
Martin GebauerANO 2011proti
Igor HendrychANO 2011proti
Lenka HolkováANO 2011zdržela se
Simona HorákováANO 2011nepřítomna
Radovan HořínekANO 2011zdržel se
Vlastimil JaniczekANO 2011proti
Jaroslav KaniaANO 2011zdržel se
Michal KokošekANO 2011proti
Stanislav KopeckýANO 2011proti
Jan KrkoškaANO 2011proti
Róbert MasarovičANO 2011nepřítomen
Lukáš OprchalskýANO 2011proti
Radek PodstawkaANO 2011proti
Robert SivulkaANO 2011proti
Šárka ŠimoňákováANO 2011proti
Petra TeskováANO 2011proti
Richard VerešANO 2011nepřítomen
Jan VeřmiřovskýANO 2011proti
David DudzikBPPzdržel se
Josef KuchtaBPPzdržel se
Tomáš MiczkaBPPzdržel se
Jaroslav DvořákČSSDzdržel se
Kateřina ChybidziurováČSSDzdržela se
Petr KajnarČSSDproti
Michal PobuckýČSSDproti
Jan WolfČSSDzdržel se
Monika BrzeskováKDU-ČSLproti
Jiří CarbolKDU-ČSLnehlasoval
Lukáš CuryloKDU-ČSLproti
Jiří NavrátilKDU-ČSLzdržel se
Bohuslav NiemiecKDU-ČSLproti
Marcel SikoraKDU-ČSLproti
Vít SlováčekKDU-ČSLnepřítomen
Josef BabkaKSČMpro
Alena GrosováKSČMpro
Miroslav HajdušíkKSČMpro
Ivan StrachoňKSČMpro
Irena Bláhovánezařazenípro
Pavel Staněknezařazenípro
Marek Vysockýnezařazenípro
Jan AbrahamčíkODSproti
Václav DobrozemskýODSproti
Stanislav FolwarcznyODSproti
Zbyněk GajdaczODSproti
Josef Alexander MateraODSproti
Vladimír NávratODSproti
Zdenka Němečková CrkvenjašODSproti
Patrik SchrammODSproti
Pavel TulejaODSproti
Jakub UnuckaODSproti
Zdeněk KarásekOKproti
Ondřej NěmečekOKnepřítomen
Kateřina ŠebestováOKnepřítomna
Ivo VondrákOKproti
Jakub DedekPirátizdržel se
Jiří DemelPirátizdržel se
Martina DuškováPirátiproti
Zuzana KlusováPirátinepřítomna
Pavel KořízekPirátipro
Jan KunzePirátinepřítomen
Ondřej RučkaPirátiproti
Leonard VargaPirátizdržel se
Arnošt ŽídekPirátiproti

Úřední hodiny pro veřejnost:

Po, St: 8:00‑17:00 hod.

Út, Čt: 8:00‑14:30 hod.

Pá: 8:00‑13:00 hod.