Půjčka LIBERTY
Menu

Hlasování zastupitelstva kraje

15. zasedání zastupitelstva kraje – dne 7. 3. 2024
hlasování: 5
jmeno a příjmení klub typ
Josef BělicaANO 2011proti
Lenka BrzyszkowskáANO 2011proti
Martin GebauerANO 2011proti
Igor HendrychANO 2011proti
Simona HorákováANO 2011nepřítomna
Radovan HořínekANO 2011proti
Vlastimil JaniczekANO 2011proti
Jaroslav KaniaANO 2011proti
Michal KokošekANO 2011proti
Stanislav KopeckýANO 2011zdržel se
Róbert MasarovičANO 2011proti
Lukáš OprchalskýANO 2011proti
Radek PodstawkaANO 2011proti
Robert SivulkaANO 2011proti
Šárka ŠimoňákováANO 2011proti
Petra TeskováANO 2011proti
Richard VerešANO 2011proti
Jan VeřmiřovskýANO 2011proti
David DudzikBPPproti
Josef KuchtaBPPzdržel se
Tomáš MiczkaBPPnepřítomen
Jaroslav DvořákČSSDproti
Kateřina ChybidziurováČSSDzdržela se
Petr KajnarČSSDproti
Michal PobuckýČSSDproti
Jan WolfČSSDproti
Monika BrzeskováKDU-ČSLproti
Jiří CarbolKDU-ČSLproti
Lukáš CuryloKDU-ČSLproti
Jiří NavrátilKDU-ČSLnepřítomen
Bohuslav NiemiecKDU-ČSLproti
Marcel SikoraKDU-ČSLproti
Vít SlováčekKDU-ČSLproti
Josef BabkaKSČMnehlasoval
Alena GrosováKSČMnehlasovala
Miroslav HajdušíkKSČMnehlasoval
Ivan StrachoňKSČMnehlasoval
Irena Bláhovánezařazenípro
Pavel Staněknezařazenízdržel se
Marek Vysockýnezařazenípro
Jan AbrahamčíkODSproti
Václav DobrozemskýODSproti
Stanislav FolwarcznyODSproti
Zbyněk GajdaczODSzdržel se
Josef Alexander MateraODSproti
Vladimír NávratODSproti
Zdenka Němečková CrkvenjašODSnepřítomna
Patrik SchrammODSproti
Pavel TulejaODSproti
Jakub UnuckaODSproti
Lenka HolkováOKzdržela se
Zdeněk KarásekOKproti
Ondřej NěmečekOKzdržel se
Kateřina ŠebestováOKzdržela se
Ivo VondrákOKproti
Jakub DedekPirátizdržel se
Jiří DemelPirátizdržel se
Martina DuškováPirátinepřítomna
Zuzana KlusováPirátizdržela se
Pavel KořízekPirátizdržel se
Jan KunzePirátizdržel se
Ondřej RučkaPirátiproti
Leonard VargaPirátinepřítomen
Arnošt ŽídekPirátizdržel se

Úřední hodiny pro veřejnost:

Po, St: 8:00‑17:00 hod.

Út, Čt: 8:00‑14:30 hod.

Pá: 8:00‑13:00 hod.