Informace ke koronaviru
A A A
Menu

Úspěchy v soutěžích a ocenění

Oceňování nejúspěšnějších žáků a týmů středních škol Moravskoslezského kraje za školní rok 2019/2020

Školní rok 2019/2020 byl poznamenám mimořádnými událostmi, které se v jeho druhé polovině významně podepsaly i na oblasti vzdělávání a souvisejících aktivitách. I přesto dostala řada talentovaných žáků možnost reprezentovat své školy a Moravskoslezský kraj v pestré škále přírodovědných, technických, sportovních, uměleckých a dalších soutěží. Úspěchy níže uvedených 21 žáků a 8 týmů byly na konci roku 2020 oceněny pamětními plastikami z dílny Střední umělecké školy v Ostravě, dárkovými poukázkami a certifikáty, které věnoval Moravskoslezský kraj.

Jméno žáka Název školy
Martin Biroščák Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace
Michal Bravanský Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace
Vojtěch David Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Robert Gemrot Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace
Jamie Hrabců Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace
Karel Chwistek Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace
Kováčová Dominika Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Patrik Kula Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace
Lukáš Linhart Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Ondřej Lukosz Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace
Radomír Mielec Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace
Petr Navrátil Obchodní akademie a VOŠ sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace
Štěpánka Němcová Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Ondřej Skotnica Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Aleš Socha Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, příspěvková organizace
Jan Stoklasa Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace
Jiří Šalajka Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace
Jakub Vagunda Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace
Denis Valášek Masarykovo gymnázium, Příbor, příspěvková organizace
Adam Vavrečka Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Matěj Vrúbel Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Školní tým Název školy
Barbora Černíková, Eliška Karasová, Aneta Potomská, Martin Beránek, Klára Holková Gymnázium, Ostrava‑Hrabůvka, příspěvková organizace
Martin Buňka, Věra Bubancová, Alena Mazáková Janáčkova konzervatoř v Ostravě, příspěvková organizace
Aleš Zapletal, Marek Volný, Dušan Mičátek, Petr Škvára Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace
Tomáš Hromada, David Cábel Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace
Zdeněk Linart, Leoš Peter Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace
Lenka Ausficírová, Ondřej Bradávka Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace
Radek Duda, Lenny Vronský, Nikol Mitášová Střední škola technická a dopravní, Ostrava‑Vítkovice, příspěvková organizace
Matěj Zeman, Filip Křístek Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Úřední hodiny pro veřejnost:

Po, St: 8:00‑17:00 hod.

Út, Čt: 8:00‑14:30 hod.

Pá: 8:00‑13:00 hod.