Zpráva

Umístění žáků škol z Moravskoslezského kraje v ústředních kolech sportovních soutěží ve školním roce 2007/2008

Atletický čtyřboj ZŠ

Místo: Bílina
Termín: 21. 6. 2008

Kategorie: ZŠ
9. Základní škola a mateřská škola, Bohumín, Čs. Armády 1026 (chlapci)
11. Základní škola a mateřská škola, Kobeřice (dívky)

Basketbal

Místo: Chrudim
Termín: 13. - 15. 6. 2008

Kategorie: ZŠ
1. Základní škola, Nový Jičín, Tyršova 1 (chlapci)
1. Základní škola Npor. Loma, Příbor (dívky)

CORNY - středoškolský atletický pohár

Místo: Břeclav
Termín: 12. 10. 2007

1. Slezské gymnázium, Opava (dívky)
8. Gymnázium a SOŠ, Nový Jičín (dívky)
4. Slezské gymnázium, Opava (chlapci)
5. Střední škola technická, Opava (chlapci)

Florbal

Místo: Uherský Brod
Termín: 1. - 2. 4. 2008

Kategorie: ZŠ
1. Základní škola dr. Milady Horákové, Kopřivnice (chlapci)

Minifotbal ZŠ (kvalifikace na republikové finále)

Místo: Kylešovice
Termín: 25. 5. 2008

3. Základní škola, Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109

Mc Donald´s Cup turnaj v minikopané žáků ZŠ

Místo: Jihlava
Termín: 9. - 10. 6. 2008

12. Základní škola, Ostrava - Poruba, J. Šoupala 1609

NESTLÉ BASKET CUP

Místo: Jindřichův Hradec
Termín: 28. - 30. 5. 2008

Kategorie: ZŠ
1. Základní škola Npor. Loma, Příbor (dívky)

Orientační běh

Místo: Hradec Králové
Termín: 4. 6. 2008

Kategorie: ZŠ
4. Základní škola, Opava, Englišova 82

Kategorie: SŠ
5. Gymnázium, Třinec
11. Slezské gymnázium, Opava

Plavání

Místo: Roudnice nad Labem
Termín: 1. - 12. 1. 2008

Kategorie: ZŠ
3. Základní škola, Opava, Edvarda Beneše 2 (chlapci)
7. Základní škola, Opava, Edvarda Beneše 2 (dívky)

Pohár rozhlasu v atletice

Místo: Houšťka
Termín: 25. 6. 2008

Kategorie: ZŠ

Starší žákyně
2. Základní škola, Opava, Englišova 82
5. Základní škola, Ostrava - Poruba, Porubská 832

Starší žáci
4. Základní škola, Opava, Englišova 82

Mladší žákyně
5. Základní škola, Ostrava - Poruba, Porubská 832

Mladší žáci
5. Základní škola, Ostrava - Poruba, Porubská 832

Pohár Miroslava Tučka pro nejúspěšnější vesnickou školu

3. Základní škola, Háj ve Slezsku
4. -5. Základní škola a mateřská škola Stanislava Hadyny s p. j. v., Bystřice nad Olší 366
4. -5. Základní škola a mateřská škola, Bystřice nad Olší 848
6. Základní škola, Klimkovice
7. - 8. Základní škola a mateřská škola, Kobeřice

Pohár Alfréda Janeckého pro nejúspěšnější sportovní školu

2. Základní škola, Opava, Englišova 82
5. Základní škola, Ostrava - Poruba, Porubská 832
8. Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec - Lyžbice

Pohár Marie Losové pro nejúspěšnější městskou školu

13. - 16. Gymnázium, Třinec

Pohybové skladby

Místo: Český Dub
Termín: 19. 4. 2008

Kategorie: I
2. Základní škola, Opava, Šrámkova 4
4. Základní škola, Opava, Englišova 82

Kategorie: Junior II
1. Základní škola, Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109
2. Základní škola, Havířov - Podlesí, K. Světlé 1
4. Základní škola, Opava, Englišova 82

Kategorie: Junior III
1. Slezské gymnázium, Opava
5. Gymnázium Mikoláše Koperníka, Bílovec

Přespolní běh

Místo: Žďár nad Sázavou
Termín: 1. - 2. 11. 2007

Kategorie: ZŠ
4. Gymnázium, Třinec (dívky)
9. Sportovní gymnázium, Vrbno pod Pradědem(chlapci)

Silový čtyřboj

Místo: Holešov
Termín: 17. - 18. 4. 2008

Kategorie: SŠ
10. Mendelovo gymnázium, Opava (dívky)
4. Střední škola, elektrostavební a dřevozpracující, Frýdek-Místek

Snowboard

Místo: Kašperské hory
Termín: 20. 2. 2008

Kategorie: ZŠ
3. Slezské gymnázium, Opava (chlapci)
12. Obchodní akademie, Opava (chlapci)
5. Obchodní akademie, Opava (dívky)
6. Slezské gymnázium, Opava (dívky)

Sportovní gymnastika

Místo: Palkovice
Termín: 24. - 25. 4. 2008

Kategorie: ZŠ dívky
1. Základní škola, Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109
3. Základní škola, Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109
9. Základní škola a Mateřská škola, Opava, Vrchní 19

Kategorie: ZŠ chlapci
4. Základní škola, Opava, Englišova 82
5. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
6. Základní škola a Mateřská škola, Opava, Vrchní 19

Kategorie: SŠ dívky
4. Slezské gymnázium, Opava

Kategorie: SŠ
1. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
5. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek

Stolní tenis

Místo: Kostelec nad Orlicí
Termín: 6. - 8. 12. 2007

Kategorie: SŠ
6. Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava (dívky)
8. Střední škola strojírenská a dopravní, Frýdek-Místek (chlapci)

Šplh

Místo: Olomouc
Termín: 27. - 28. 3. 2008

Kategorie: SŠ
3. Slezské gymnázium, Opava (dívky)
3. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek (chlapci)
4. Střední škola, elektrostavební a dřevozpracující, Frýdek-Místek

Teamgym Junior

Místo konání :Třebíč
Termín : 14. - 15. 12. 2007

Kategorie: Junior I.
2. Základní škola, Opava, Šrámkova 4
3. Základní škola, Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109
4. Základní škola a Mateřská škola, Opava, Vrchní 19

Kategorie: Junior II.
2. Základní škola, Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109
6. Základní škola a Mateřská škola, Opava, Vrchní 19
7. Základní škola, Opava, Englišova 82

Kategorie: Junior III.
1. Slezské gymnázium, Opava

Volejbal smíšených družstev 3+3

Místo konání :Hradec Králové
Termín : 25. - 26. 6. 2008

Kategorie: ZŠ
6. Základní škola, Odry, Pohořská 1010/8

frame-scrollup