Rozvoj a cestovní ruch

Cestovní ruch

Jak šmakuje Moravskoslezsko Projekt "Jak šmakuje Moravskoslezsko" je zaměřený na podporu gastroturistiky v Moravskoslezském kraji.
TECHNOTRASA Tento projekt prezentuje Moravskoslezský kraj především jako oblast plnou technických atraktivit, které jsou umístěny na tzv. TECHNO TRASE.
Beskydská magistrála Projekt Beskydská magistrála je zaměřený na podporu běžeckého lyžování, cykloturistiky a aktivního trávení volného času v Beskydech.
Jesenická magistrála Projekt Jesenická magistrála je zaměřený na podporu běžeckého lyžování, cykloturistiky a aktivního trávení volného času v Jeseníkách.
Single Trails Bílá SingleTrails Bílá jsou jednosměrné stezky pro terénní cyklisty vybudované v okolí obce Bílá v Moravskoslezském kraji.
Propagační brožury cestovního ruchu Materiály vztahující se k turismu v Moravskoslezském kraji.
Moravskoslezský kraj má novou mobilní aplikaci pro běžkaře Běžkaři se v Moravskoslezském kraji neztratí.

Investiční příležitosti

Investiční pobídky Čeští i zahraniční investoři, kteří přicházejí do Moravskoslezského kraje za účelem podnikání, jsou oprávnění žádat o národní investiční pobídky České republiky.

Venkov

Má vlast Moravskoslezský kraj se s dalšími deseti kraji České republiky zapojil do spolupráce a partnerství, které podporují propagaci příkladných proměn objektů, návsí, náměstí, parků, drobných staveb a krajiny.
frame-scrollup